Tm Biochem

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

check orginal product

:

:

:

:

ere828rere330

ere828rere330

Przeważnie każdego dnia jesteśmy tak zajęci w firmie i domu, że coraz trudniej odnaleźć nam chwilę czasu na jakichkolwiek spraw urzędowych. Dlatego niewątpliwie cenimy sobie takie oferty, które wymagają od nas minimum zaangażowania. Im mniej formalności i czasu będzie to od nas wymagało, tym częściej godzimy się skorzystać z nowej propozycji - chwilówka przez internet.

Kolejnym sporym udogodnieniem na rynku usług finansowych jest kredyt na sms. Jest to pożyczka dostępna dla każdego, kto skończył 20 lat. Górną granicą wiekową jest zazwyczaj 70 lat. Innym warunkiem koniecznym do spełnienia jest brak złej historii kredytowej. Wniosek o taką pożyczkę składa się w prawdziwie błyskawicznym tempie - wystarczy wysłać sms pod wskazany numer. W treści sms wpisujemy imię i nazwisko, adres zameldowania i kwotę pożyczki. Najczęściej w przeciągu 48 godzin skontaktuje się z nami konsultant i udzieli wszelkich istotnych informacji dotyczących kredytu.
Łatwość i wygoda w uzyskaniu pożyczki są związane z przyśpieszonymi procedurami weryfikacji naszej tożsamości - pożyczka bez zaświadczeń.

Jeśli pozytywnie je przejdziemy, gotówkę możemy otrzymać jeszcze tego samego dnia. Na czym owe procedury polegają? Może to być weryfikacja poprzez rachunek bankowy. Robimy przelew ze swojego rachunku na wskazany rachunek malutką kwotę, na przykład jeden grosz. W ten sposób potwierdza się, czy dane zawarte we wniosku są identyczne z danymi właściciela rachunku. W tym momencie możemy liczyć na szybkie przelanie pożyczki na rachunek. Inną możliwością może być dostarczenie faksem lub mailem kopii dwóch dokumentów ze zdjęciem i wyciągu z konta bankowego. Jeśli potwierdzenie tożsamości we wniosku jest jedynym warunkiem, pożyczka może zostać nam przyznana nawet w przeciągu dwóch godzin od wysłania wniosku. Proces identyfikacji przechodzi się tylko raz, jeśli więc kolejny raz będziemy chcieli pożyczyć pieniądze w tej samej instytucji, musimy tylko złożyć kolejny wniosek - pożyczki pozabankowe.

Pożyczka przez sms może być wydana nawet przed zawarciem umowy. Pieniądze otrzymamy wyłącznie na podstawie procedury potwierdzenia tożsamości, a niezbędne dokumenty do podpisania przyjdą do nas po fakcie. W przypadku nieznanych instytucji wyspecjalizowanych w takich szybkich pożyczkach powinniśmy zachować nadzwyczajną ostrożność, czy przypadkiem taka usługa nie jest zwykłą próbą oszustwa. Największą wadą pożyczki pozabankowej jest bardzo wysokie oprocentowanie. Może ono przewyższyć nawet czterokrotność stopy procentowej kredytu lombardowego NBP.

Website URL: http://yahoo.com